Usługi

Usługi

/Co tworzymy

Różni nas wiele w podejściu do estetyki, wizji, warsztatu, produkcji i pracy. Wymaga to od nas szukania kompromisu, który podlega Waszej ocenie. To praca u podstaw, której celem jest wymarzony efekt końcowy.

STRONY WWW

Strona internetowa nie jest już tylko środkiem komunikacji. To wizytówka, od której wymaga się wyróżnienia spośród miliardów innych podobnych stron. To, czy ma być prosta, rozbudowana, kafelkowa, responsywna bądź jakaś jeszcze inna zależy od… ciebie. My jesteśmy po to, aby tylko Twój cel zwizualizować.

FILMOWANIE

Z kamerą jesteśmy za pan brat. To nasz konik, as w rękawie. Jak zwał, tak zwał. Inspiracją dla nas jest wszystko, co spotykamy na swojej drodze. To, jak ktoś chodzi, mówi, reaguje na innych. Te mikroeskpresje tworzą klimat, którego nie sposób uchwycić inaczej, jak tylko przez obiektyw kamery.

FOTOGRAFIA

Mieć świadomość chwili to istota fotografii. My dopiero jej się uczymy i już dzisiaj wiemy, że nauka ta nie będzie miała swojego końca. Kochamy chwytać w obiektywie emocje i ruch. Zdjęcie ma być początkiem tego, co po chwili sobie wyobrażamy. Cała reszta jest nieważna.

Leave a Comment

Your email address will not be published.